Jesteś w: Strona główna  >  Familijna
Napisali o mistrzowskiej wodzie

Zmiana adresu Biura Handlowego
"Mistrzowskie połaczenie" c.d.

"Familijna" jest naturalną wodą mineralną o zawartości 1000 mg minerałów w jednym litrze i jest dostępna w butelkach o pojemności 1,5 L. Z uwagi na stopień nagazowania oferujemy "Familijną" niegazowaną, lekkogazowaną o zawartości CO2 1500-4000 mg i gazowaną o zawartości CO2 powyżej 4000 mg.

 

"Familijna" jest jedną z najtańszych prawdziwych wód mineralnych na rynku. Możemy Państwu zaoferować wysokiej jakości wodę bogatą w minerały w tak niskiej cenie, gdyż nie wspieramy sprzedaży tej marki marketingowo w żaden sposób. Konsument nie płaci za reklamę telewizyjną czy bilbordy, programy lojalnościowe i inne elementy zwiekszające cenę finalną produktu. Nabywca Familijnej płaci niską cenę za krystalicznie czystą, wysokiej jakości wodę, ze słuszną ilością minerałów (1000 mg w litrze).

  

Jest to produkt idealny na czas kryzysu i po nim, gdyż klienci poszukując oszczędności, pozbywają się nawyków zakupowych i kupują mądrzej. Często znajdują produkty o wysokiej jakości i bardzo dobrym składzie, znacznie tańsze niż te, które nabywali do tej pory. Liczymy zatem na świadomego klienta, który kierując się składem wody i ceną, wybierze "Familijną" a potem podzieli się swoimi spostrzeżeniami ze znajomymi.

 

Czy wiesz ile minerałów w litrze ma woda, którą systematycznie pijesz ? Familijna ma 1000 mg.