Jesteś w: Strona główna
Napisali o mistrzowskiej wodzie

Zmiana adresu Biura Handlowego
"Mistrzowskie połaczenie" c.d.

Pantery piją Mineral Zdrój

20.4.2017

Mineral został Partnerem klubu futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Będziemy wspierać zawodników w zdobywaniu kolejnych tytułów.

 

 

Panthers Wrocław to klub, który powstał w 2013 roku gdy dwa wrocławskie kluby futbolu amerykańskiego Giants i Devils zdecydowały o połączeniu swoich struktur i stworzeniu nowego zespołu - Panthers Wrocław.

 

Klub uczestniczy w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego oraz Ligi Mistrzów IFAF Europe. Panthers Wrocław to Mistrz Polski 2015 oraz 2016 a także aktualny Mistrz Europy.

 

Stadionem domowym Panthers Wrocław jest świeżo odnowiony, dedykowany żużlowi i futbolowi amerykańskiemu Stadion Olimpijski. 22 kwietnia nastapi sportowa inauguracja wyremontowanego obiektu. Panthers Wrocław zmierzą się z jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w Europie Swarco Raiders Tirol. O godzinie 19:00 drużyny wybiegną na oświetloną jupiterami murawę Stadionu Olimpijskiego, rozpoczynając nowy etap w historii futbolu amerykańskiego we Wrocławiu. Na kibiców czekają wielkie atrakcje.

 

"To dla nas dzień wyjątkowy. Większy chyba nawet niż rozegrany na Stadionie Miejskim X Superfinał Topligi PLFA. Po raz pierwszy staniemy do walki na własnym stadionie, który już dzisiaj nazywany jest najlepszym tego typu obiektem w Europie. Chcemy, by ten dzień kibice zapamiętali na bardzo długo. Dlatego przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje" – mówi Jakub Głogowski, prezes zarządu Panthers Wrocław.

 

"Impreza rozpocznie się już o 15:00, kiedy na esplanadzie Stadionu Olimpijskiego zostanie otwarta strefa kibica wraz z jej głównym punktem, który będzie zlot wrocławskich food trucków, którego współorganizatorem są Wrocławscy Ulicożercy. Oprócz zlotu food trucków czekać będzie strefa zabaw dla dzieci, wystawa motocykli, a to wszystko przy muzyce granej przez DJa" – mówi Michał Latoś, członek zarządu Panthers Wrocław.

 

Pyszne jedzenie, wielka zabawa, a na koniec wspaniałe sportowe emocje w blasku jupiterów legendarnego obiektu. Tak zapowiada inauguracja Stadionu Olimpijskiego. W trakcie meczu na kibiców czekają pokazy Wild Cats Cheerleaders, czyli jednej z najlepszych grup tanecznych w kraju, zabawy z klubową maskotką oraz profesjonalny komentarz, dzięki któremu każdy kibic będzie mógł się zapoznać z zasadami futbolu amerykańskiego.

 

Link do Strony Klubu http://www.panthers.topliga.pl/