Jesteś w: Strona główna
Wesołych Świąt i Do Siego Roku!

Panthers Wrocław - Mistrz Polski

Mamy maxa w aplikacji "Pola"

Mamy maxa w aplikacji "Pola"

4.11.2020

Pandemia skłania nas konsumentów do coraz większego przykładania uwagi jakie jest pochodzenie produktów które kupujemy. Oczywiście chodzi o solidarność w trudnym czasie i patriotyzm zakupowy. Jako podmiot ze 100 % kapitałem polskim namawiamy wszystkich państwa do weryfikowania pochodzenia produktów z których korzystacie. Doskonale do tej weryfikacji nadeje się systematycznie rozwijana i modna aplikacja "Pola"

 

Za projekt odpowiada Klub Jagielloński, który pisze o Poli ..... Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikatowe produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy, odnajdujesz produkty „z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.

 

Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

 

Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniecznie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikatową bazę polskich producentów.

 

 

Za Wikipedią Pola to polska aplikacja dla urządzeń mobilnych podająca na podstawie zeskanowanego kodu kreskowego danego produktu informacje o jego producencie[1]. Pozwala na szybkie zdobycie informacji na temat miejsca działania producenta, własności kapitału przedsiębiorstwa, zatrudnienia pracowników w Polsce oraz stwierdzenia, czy producent wchodzi w skład zagranicznego koncernu. Celem korzystania z programu ma być wsparcie polskiej gospodarki przez konsumentów.

 

Aplikacja jest odostępniona na licencji GPL 2.0. Dostępne są wersje na systemy operacyjne: Android, Windows, iOS 

 

Oficjalna strona projektu - https://www.pola-app.pl/#about

 

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć projekt zapraszamy tu https://klubjagiellonski.pl/zbiorka/wspieraj-aplikacje-pola/