Jesteś w: Strona główna
Napisali o mistrzowskiej wodzie

Zmiana adresu Biura Handlowego
"Mistrzowskie połaczenie" c.d.

Zdobędziemy 1 miejsce ?

10.3.2017

 

 

Meczem z JAS-FBG Zagłębiem Sosnowiec koszykarki naszego Partnera - Ślęzy Wrocław zakończą rundę zasadniczą Basket Ligi Kobiet. Jeśli wrocławianki wygrają, zajmą pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play-off. Spotkanie obędzie się w niedzielę (12 marca) o godz. 18:00 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.
 
Ślęza wciąż ma szanse na pierwsze miejsce, nawet mimo ubiegłotygodniowej porażki w Toruniu z Energą. Swój mecz przegrała także Wisła Can-Pack Kraków, w Gorzowie z InvestInTheWest AZS-em AJP. W przypadku zwycięstwa nad JAS-FBG Zagłębiem wrocławianki zrównają się liczbą punktów z „Białą Gwiazdą”, która spotkanie ostatniej kolejki rozegrała awansem. Bilans bezpośrednich spotkań Ślęzy z Wisłą Can-Pack jest na korzyść żółto-czerwonych.
 
JAS-FBG Zagłębie nie ma już szans na awans do play-offów. Mecz ze Ślęzą będzie więc dla zespołu trenera Mirosława Orczyka ostatnim w tym sezonie. Jak dotąd sosnowiczanki wygrały tylko sześć spotkań. 
 
 
Wrocławianki do niedzielnego meczu przygotowywały się nieco inaczej niż w poprzednich tygodniach. Po ciężkiej pracy motorycznej przed spotkaniem z Cosinus Widzewem przyszedł czas na zmniejszenie obciążeń, aby odzyskać świeżość i na czas play-offów być w najwyższej formie.
 
Spotkanie Ślęza Wrocław – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec odbędzie się w niedzielę (12 marca) o godz. 18:00. Bilety (10 i 5 zł) można kupować w w internecie lub bezpośrednio przed meczem w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

 

Życzymy wygranej !!!

 

 

-------------------------------------------------------------------------