Jesteś w: Strona główna
Langyel, Magyar – két jó barát...
nawadniamy Biegi Śnieżnickie
nawadniamy Festiwal Góry Literatury

Wrocławskie bieganie po nocy

13.6.2024

Jesteśmy partnerem technicznym 10 PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca. Imprezę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozpocznie Bieg Rodzinny o godzinie 17:00. Zasadniczy bieg półmaratoński rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00 w nocy, gdy nastąpi oficjalne zakończenie zawodów.
 
W ramach współpracy dostarczymy do pakietów startowych jak również na trasę biegu, napój izotoniczny IsoFresh. W tym roku biegacze będą mieli na trasie do dyspozycji napój izotoniczny IsoFresh niegazowany o smaku cytrynowym. W pakietach startowych natomiast, znajdą wyjątkową, specjalną wersję tego napoju. Jest to butelka o pojemności pół litra w kolorze czarnym, ze specjalną etykietą w barwach biegu.

Nocny Wrocław Półmaraton to flagowa impreza biegowa w stolicy Dolnego Śląska. Zawody odbywają się co roku już od 10 lat i niezmiennie organizuje je Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Wrocławski bieg to wyjątkowe wydarzenie w skali całej Europy, a w tym roku odbędzie się jubileuszowa edycja imprezy. Na liście startowej jest 11 tys. zawodników z całego świata.