Jesteś w: Strona główna  >  Mineral Active
w sobotę VI edycja 10 WROactiv

jesteśmy Partnerem biegu

Mineral otrzymał tytuł

 

Brylant Polskiej Gospodarki 2018

Podczas wysiłku fizycznego czy psychicznego nasz organizm szybko traci energię. Jeśli chcemy ją skutecznie uzupełnić, sięgnijmy po wodę funkcjonalną Mineral Active, łączącą w sobie bogactwo mikroelementów, ekstrakty ziołowe i wyjątkowy smak.

 

Prowadząc aktywny tryb życia odwadniamy organizm. Sięgamy wtedy po różnego rodzaju napoje, nie zastanawiając się nad ich zawartością. Mineral Active jest bogaty w niezbędne osobom aktywnym minerały a zawarte w nim naturalne ekstrakty, powinny pomóc w zredukowaniu zmęczenia. Już kilka łyków da nam wrażenie wyraźnego, trwałego orzeźwienia.

 

Mineral Active tworzony jest na bazie naturalnej wody mineralnej, pochodzącej z artezyjskiego źródła położonego w górskiej dolinie w pobliżu Polanicy Zdrój uzupełnionej o odpowiednio dobrane aromaty owoców i ekstrakty:

 

guarany, która wpływa na bystrość umysłu i koncentrację. Roślina ta zawiera w sobie cztery razy więcej kofeiny niż ziarna kawowca. Dzięki tej dobrze znanej substancji dostarczymy naszemu organizmowi energii podczas wzmożonego wysiłku fizycznego czy umysłowego, yerba mate, zwanej południowo-amerykańską herbatą, redukującej zmęczenie oraz stres, mięty pieprzowej, pobudzającej trawienie oraz usprawniającej pracę jelit.  

Mineral Active to znakomita propozycja w stresujących sytuacjach, np. podczas pracy czy w trakcie sesji egzaminacyjnej. Zawarta w napoju kofeina, pochodząca z ekstraktu z guarany może pobudzić nasze szare komórki oraz poprawić złe samopoczucie.

Mineral Active wskazana jest dla ludzi w każdym wieku. Jej kojące właściwości doceni zarówno aktywna młodzież, jak i dorośli.

 

Ponieważ Mineral Active jest produkowany na bazie wody mineralnej, pijąc go podczas wzmożonej aktywności pomagamy organizmowi przywrócić naturalną równowagę.

 

Bogata kompozycja mikroelementów i ekstraktów zawarta jest w wyjątkowo smacznym, delikatnie gazowanym napoju. Składniki tworzą niespotykany, inspirujący smak, którego nie znajdziemy w żadnym innym produkcie.

   

Mineral Active oferowany jest w poręcznej, estetycznej butelce. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi pewnie leży w dłoni. Mniejsza butelka, o pojemności 0,5 l, zmieści się nawet w małej, damskiej torebce, a większa, 1,5-litrowa, sprawdzi się podczas długich wycieczek lub wyczerpujących treningów.