Jesteś w: Strona główna  >  Mineral Active
napoje Mineral Zdrój także 0,95L

 

Mineral Zdrój z 20% sokiem 1,5L

      

Ze Stalą Nysa kolejny rok

Podczas wysiłku fizycznego czy psychicznego nasz organizm szybko traci energię. Jeśli chcemy ją skutecznie uzupełnić, sięgnijmy po wodę funkcjonalną Mineral Active, łączącą w sobie bogactwo mikroelementów, ekstrakty ziołowe i wyjątkowy smak.

 

Prowadząc aktywny tryb życia odwadniamy organizm. Sięgamy wtedy po różnego rodzaju napoje, nie zastanawiając się nad ich zawartością. Mineral Active jest bogaty w niezbędne osobom aktywnym minerały a zawarte w nim naturalne ekstrakty, powinny pomóc w zredukowaniu zmęczenia. Już kilka łyków da nam wrażenie wyraźnego, trwałego orzeźwienia.

 

Mineral Active tworzony jest na bazie naturalnej wody mineralnej, pochodzącej z artezyjskiego źródła położonego w górskiej dolinie w pobliżu Polanicy Zdrój uzupełnionej o odpowiednio dobrane aromaty owoców i ekstrakty:

 

guarany, która wpływa na bystrość umysłu i koncentrację. Roślina ta zawiera w sobie cztery razy więcej kofeiny niż ziarna kawowca. Dzięki tej dobrze znanej substancji dostarczymy naszemu organizmowi energii podczas wzmożonego wysiłku fizycznego czy umysłowego, yerba mate, zwanej południowo-amerykańską herbatą, redukującej zmęczenie oraz stres, mięty pieprzowej, pobudzającej trawienie oraz usprawniającej pracę jelit.  

Mineral Active to znakomita propozycja w stresujących sytuacjach, np. podczas pracy czy w trakcie sesji egzaminacyjnej. Zawarta w napoju kofeina, pochodząca z ekstraktu z guarany może pobudzić nasze szare komórki oraz poprawić złe samopoczucie.

Mineral Active wskazana jest dla ludzi w każdym wieku. Jej kojące właściwości doceni zarówno aktywna młodzież, jak i dorośli.

 

Ponieważ Mineral Active jest produkowany na bazie wody mineralnej, pijąc go podczas wzmożonej aktywności pomagamy organizmowi przywrócić naturalną równowagę.

 

Bogata kompozycja mikroelementów i ekstraktów zawarta jest w wyjątkowo smacznym, delikatnie gazowanym napoju. Składniki tworzą niespotykany, inspirujący smak, którego nie znajdziemy w żadnym innym produkcie.

   

Mineral Active oferowany jest w poręcznej, estetycznej butelce. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi pewnie leży w dłoni. Mniejsza butelka, o pojemności 0,5 l, zmieści się nawet w małej, damskiej torebce, a większa, 1,5-litrowa, sprawdzi się podczas długich wycieczek lub wyczerpujących treningów.