Jesteś w: Strona główna  >  Mineral Balance
Langyel, Magyar – két jó barát...
nawadniamy Biegi Śnieżnickie
nawadniamy Festiwal Góry Literatury

Każdemu człowiekowi potrzebna jest równowaga wewnętrzna połączona z harmonią ciała, duszy i umysłu. Niestety niekorzystny wpływ cywilizacji i stres związany niemal ze wszystkimi dziedzinami życia mogą tę równowagę zachwiać. Aby temu zapobiec, stworzyliśmy wyjątkowy produkt – Mineral Balance.

 

Od zarania dziejów w przyrodzie panuje doskonała równowaga. Także człowiek potrzebuje w swoim życiu równowagi. Stres, przemysłowe zanieczyszczenia środowiska i niekompletna dieta są głównymi przyczynami tak zwanych chorób cywilizacyjnych, które ją zaburzają. Źle wpływa na nas industrialna architektura dużych miast, która oddzieliła człowieka od natury cegłą, stalą i betonem. Ciągle w ruchu, gonieni tysiącem spraw codziennego życia, możemy zapomnieć, jak ważne jest zachowanie więzi z Matką Naturą. Aby odzyskać równowagę i harmonię warto sięgnąć po wyjątkowy napój Mineral Balance. 

Aż 70% ludzkiego ciała składa się z wody. Śmiało można więc rzec: jesteś tym, co pijesz. Groźny dla zdrowia może być przy tym nie tylko niedobór minerałów w organizmie, ale i ich nadmiar. Dlatego dietetycy firmy Mineral jako bazę napoju Balance użyli najodpowiedniejszą do częstego picia, średniozmineralizowaną wodę z artezyjskiego ujęcia. Wzbogacona ona została ekstraktami z egzotycznych roślin o unikalnych właściwościach.

 

Zielona herbata nadająca napojowi Mineral Balance główną nutę smakową jest znana na Dalekim Wschodzie od pięciu tysięcy lat. Długowieczni Azjaci wymieniają co najmniej 61 dolegliwości, które łagodzą lub leczą liście tego wspaniałego krzewu. Współczesna medycyna Zachodu potwierdza większość z nich – podkreśla między innymi zbawienny wpływ na układ krążenia, zdolność regulacji procesów trawienia i pozytywny, łagodny wpływ na aktywność ludzkiego umysłu.

Kolejna wyjątkowa azjatycka roślina, z której ekstrakt zastosowano komponując skład napoju Mineral Balance to słynny na całym świecie żeń-szeń, zwany też korzeniem życia. Przeciwdziała on zmęczeniu, wzmacnia system nerwowy oraz chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, zaś napojowi Mineral Balance nadaje egzotycznej nuty.

 

Całość tej oryginalnej kompozycji uzupełnia trawa cytrynowa. To właśnie dzięki niej w Mineral Balance wyczuwamy wyraźnie posmak cytryny, ale próżno tam szukać jej cierpkiej kwaśności.

Niewielki dodatek cukrów podkreśla unikalny smak zastosowanych składników, dostarczając jednocześnie naszemu organizmowi niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania energii. A wszystko to podporządkowane jest jednemu celowi: dostarczenia naszemu ciału tego, czego może mu brakować. By sam, zgodnie z odwiecznym rytmem natury, odnalazł równowagę.