Jesteś w: Strona główna  >  Aktualności
napoje Mineral Zdrój także 0,95L

 

Mineral Zdrój z 20% sokiem 1,5L

      

Ze Stalą Nysa kolejny rok

napoje Mineral Zdrój także 0,95L

8.4.2022

 

 

 

 

 

Rozszerzamy ofertę marki "Mineral Zdrój" o kolejne dwa napoje z 20% zawartością soku. Napoje o smaku Grapefruit oraz Orange dostępne są również w butelkach o pojemności  0,95 L

 

 

Mineral Zdrój z 20% sokiem 1,5L

20.12.2021

      

 

 

 

Rozszerzamy ofertę marki "Mineral Zdrój" o dwa nowe napoje z 20% zawartością soku. Napoje o smaku Grapefruit oraz Orange

są dostępne w butelkach o pojemności 1,5 L

 

 

Ze Stalą Nysa kolejny rok

26.8.2021

Kolejny rok będziemy wspierać męską drużynę sietkarską z Nysy. Stal Nysa występuje obecnie w PlusLidze, jest dwukrotnym wicemistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Polski. Liczymy, że nasze wsparcie pomoże w walce o kolejne tytuły.

 

WWW

 

Facebook

 

Twitter

 

YouTube

 

Instagram

Wesołych Świąt

2.4.2021

Ustawa cukrowa

19.2.2021

Wyższa cena albo nowy, inny skład - oto jest pytanie..

W związku z nowym ustawodawstwem dotyczącym dodatkowych opłat dla napojów z dodatkiem cukru, rozpoznajemy możliwości w zakresie reformuowania receptur dla:

- wód smakowych

- napojów funkcjonalnych

- napojów tradycyjnych

Otrzymaliśmy certyfikat IFS Food

28.1.2021

 

 

 

 

 

Wesołych Świąt i Do Siego Roku!

24.12.2020

 

 

Panthers Wrocław - Mistrz Polski

14.11.2020

14 listopada 2020 to dzień, który w historii naszego Partnera, klubu futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław oznaczać będzie zdobycie kolejnego tytułu MISTRZA POLSKI w XV już Polish Bowl.

 

Sezon 2020, wyjątkowy z uwagi na niepewną sytuację epidemiologiczną został rozpoczęty po rekordowych 14 miesiącach przygotowań. 

 

Finałowe spotkanie przeciwko Lowlanders Białystok, ze względu na reżimy sanitarne odbyć musiało się przy pustych trybunach Stadionu Olimpijskiego. Niemniej kibice tego wyjatkowego sportu mogli oglądać transmisję dostarczającą najwyższych sportowych emocji na żywo on-line.

 

Panthers Wrocław jako niepokonana w sezonie drużyna, broniąc tytułu Mistrzowskiego stanęła naprzeciwko pojawiających się w Polish Bowl już trzeci raz z rzędu Lowlanders. Ostatni gwizdek sędziego zakończył spotkanie przy wyniku 48:12 dla Panthers. GRATULUJEMY !!!

 

Przeżyjmy to jeszcze raz:

 

Najlepsze akcje defensywy 

 

Najlepsze akcje ofensywy

 

Skrót tego emocjonujacego meczu

Mamy maxa w aplikacji "Pola"

4.11.2020

Pandemia skłania nas konsumentów do coraz większego przykładania uwagi jakie jest pochodzenie produktów które kupujemy. Oczywiście chodzi o solidarność w trudnym czasie i patriotyzm zakupowy. Jako podmiot ze 100 % kapitałem polskim namawiamy wszystkich państwa do weryfikowania pochodzenia produktów z których korzystacie. Doskonale do tej weryfikacji nadeje się systematycznie rozwijana i modna aplikacja "Pola"

 

Za projekt odpowiada Klub Jagielloński, który pisze o Poli ..... Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikatowe produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy, odnajdujesz produkty „z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.

 

Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

 

Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniecznie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikatową bazę polskich producentów.

 

 

Za Wikipedią Pola to polska aplikacja dla urządzeń mobilnych podająca na podstawie zeskanowanego kodu kreskowego danego produktu informacje o jego producencie[1]. Pozwala na szybkie zdobycie informacji na temat miejsca działania producenta, własności kapitału przedsiębiorstwa, zatrudnienia pracowników w Polsce oraz stwierdzenia, czy producent wchodzi w skład zagranicznego koncernu. Celem korzystania z programu ma być wsparcie polskiej gospodarki przez konsumentów.

 

Aplikacja jest odostępniona na licencji GPL 2.0. Dostępne są wersje na systemy operacyjne: Android, Windows, iOS 

 

Oficjalna strona projektu - https://www.pola-app.pl/#about

 

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć projekt zapraszamy tu https://klubjagiellonski.pl/zbiorka/wspieraj-aplikacje-pola/

 

 

 

Mecz domowy Panthers

1.10.2020

W sobotę, 3 października odbędzie się pierwszy domowy mecz w tym sezonie, naszego Partnera - drużyny Mistrza Polski fytbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Na wrocławskim Stadionie Olimpijskim Panthers podejmować będą o godzinie 14.00 drużynę Warsaw Mets.

 

 

Tradycyjnie rozgrywkom będą towarzyszyły występy Wild Cats Cheerleaders Wrocław.

 

Oczywiscie przed stadionem zainstalują się foodtrucki :o)

 

 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2814996315270619/